biuro@marcinwrobel.pl

+48 574 077 965

Jeśli masz pytania lub chcesz nawiązać współpracę - napisz wiadomość korzystając z formularza kontaktowego:

Oto tematy w których już teraz mogę Ci pomóc:

Prowadzenie mediów społecznościowych, oraz budowanie angażujących społeczności na FB, Instagramie, YouTubie oraz TikToku.
Tworzenie scenariuszy do filmów i rolek, nagrywanie, montaż, postprodukcja i publikacja treści w różnych serwisach.
Prowadzenie i konsultacja kampanii reklamowych na Facebooku (Facebook ADS).
Copywriting i tworzenie gotowych ofert (w oparciu o wtyczkę Optimizepress 3.0).
Przygotowywanie promocji i wyprzedaży na zasadzie okienek czasowych (4-dniowe i 7-dniowe wyprzedaże).
Analiza rynku i tworzenie kursów i produktów online.
Pomoc przy tworzeniu własnych transmisji na żywo.
Pomoc przy tworzeniu platform szkoleniowych (zarówno do sprzedaży jednorazowej, jak i abonamentowej).
Wdrażanie i konsultacja skryptów płatności, API Facebooka oraz innych skryptów opartych o silnik WordPress.
Prowadzenie projektów i kampanii reklamowych, a także możliwość długotrwałej współpracy.

Często zadawane pytania:

Marcinie, jaki jest koszt konsultacji z Tobą?

Pierwsza odpowiedź na maila lub rozmowa jest bezpłatna. W trakcie tej rozmowy oceniam Twój problem oraz określam możliwość mojej pomocy. Jeśli będę mógł Ci pomóc, wycenię indywidualnie stawkę oraz najlepszą formę pomocy. Bazowy koszt konsultacji to 150 zł netto za godzinę mojej pracy.

Jak wygląda konsultacja?

Konsultacja ze mną wygląda w taki sposób, że zawsze się przygotowujemy przed rozpoczęciem rozmowy. Informuję Cię, jakie narzędzia będą Ci potrzebne oraz co musisz przygotować. Gdy rozpoczynamy rozmowę, od razu zaczynam analizować Twój problem oraz szukać rozwiązań. Mówię Ci krok po kroku, w jaki sposób rozwiązać problem, i uczę Cię tego podczas rozmowy. Udostępniasz mi swój ekran, a ja kieruję Cię krok po kroku, aż rozwiążemy Twój problem. Pracujemy maksymalnie wydajnie, abyś był zadowolony z konsultacji. Godziny konsultacji są rozliczane co do minuty.

W jakich dziedzinach możesz mi pomóc?

Mogę pomóc Ci w wielu różnych dziedzinach, począwszy od prowadzenia stron na Facebooku, Instagramie, TikToku czy YouTube, po reklamy Facebook Ads, prowadzenie bloga, budowanie listy adresowej, tworzenie kursów, sprzedaż kursów z wykorzystaniem reklam, prowadzenie kampanii sprzedażowych i okienek sprzedażowych, kręceniu i montażu filmów oraz rolek, ustalaniu strategii, tworzeniu platform szkoleniowych oraz konfiguracji płatności oraz systemów śledzenia konwersji.

Jak wygląda proces współpracy?

Jeśli podczas rozmowy obaj dojdziemy do wniosku, że chcielibyśmy współpracować, wychodząc poza ramy konsultacji, wtedy omawiamy zakres współpracy, ustalamy wynagrodzenie lub procent udziału w sprzedaży, oraz podpisujemy stosowną umowę o współpracy. Minimalny czas trwania takiej umowy wynosi 3 miesiące.

Czy dajesz jakąś gwarancję rezultatów?

Zawsze staram się przekazywać najwyższej jakości wiedzę, która jest poparta wieloletnim doświadczeniem. Musisz jednak pamiętać, że każdy biznes i każda sytuacja są inne, więc rezultaty mogą się różnić od tych, które udało się osiągnąć innym moim klientom. Musisz liczyć się z ryzykiem i mieć świadomość, że nie ma jednoznacznej gwarancji, że wszystko się uda, ponieważ w każdym biznesie trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników. Staram się jednak doradzać i pracować najlepiej, jak tylko potrafię, aby każdy mój klient był zadowolony.

W jaki sposób rozliczasz współpracę lub konsultację?

Przed każdą konsultacją ustalamy ilość godzin, a ja wystawiam Ci fakturę pro forma. Po jej opłaceniu rozpoczynamy konsultację. Współprace oraz realizacja projektów są wyceniane indywidualnie. Wystawiam Ci fakturę, a po jej opłaceniu przystępuję do realizacji projektu.

© Copyright 2023 - Marcin Wróbel - Horyzont Zdarzeń

Sprawdź moje social media: